Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Självporträtt", signerad och daterad G Börje 1916, olja på duk, 35x27,5 cm,
PROVENIENS: Konstnärens släkt

200950

2013-09-15