Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HEDLUND, Alfred (1884-1930): Koloniområdet, signerad Alf. Hedlund, olja på pannå, 32x40 cm,
PROVENIENS: Inköpt på Svensk-Franska Konstgalleriet 1955
Zustandsbeschreibung
Smärre ytslitage
200955
2013-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner