Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
HELLERBERG, Berndt (född 1920): "Blå fågel - väggskulptur", signerad och daterad Berndt Helleberg 1970, bemålad plast, 91x110 cm
200977
2013-09-03