Berndt Hellerberg skulptur

Berndt Hellerberg skulptur
Berndt Hellerberg skulptur
Berndt Hellerberg skulptur
Berndt Hellerberg skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

HELLERBERG, Berndt (född 1920): "Blå fågel - väggskulptur", signerad och daterad Berndt Helleberg 1970, bemålad plast, 91x110 cm

200977

2013-09-03