Stolar 1930-tal

Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal
Stolar 1930-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, ca 1930-tal, lackerat stål, rygg med bokstäver BW för Burmeister & Wain i Köpenhamn

Slitage

200983

2013-09-03