Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Prinsessan på ärten", signerad och numrerad Theo Tobiasse 179/350, färglitografi, editerad av Galerie Börjeson, Malmö (blindstämpel), 66x49 cm
200987
2013-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här