Fat i tenn
2013-09-02
200999
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, 4 st, tenn, bl a England, 1800-tal, bär stämplar, diameter 22-32cm
Slitage, repor