Dosor och askar

Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar
Dosor och askar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

DOSOR, ASKAR, metall glas och snäckskal, 6 st, delvis 1800-tal, reliefdekor

Slitage, lagningar, skador

201001

2013-09-02