Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
DOSOR, ASKAR, metall glas och snäckskal, 6 st, delvis 1800-tal, reliefdekor
Slitage, lagningar, skador
201001
2013-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här