Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÄGARE, silver, Carl Lemon d.ä. (1729-68), Uppsala 1764, svisselerad dekor, ägarainitialer, förgylld insida, höjd 18 cm
Total vikt ca 334 g
Fot med skada/bucklor
201035
2013-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här