Vitrinskåp i engelsk stil

Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, mahognyfanér, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, Georg Hensher, med belysning, fasetterat glas, hyllplan i glas, höjd 220, 91x34 cm

Smärre skador

201044

2013-09-03