Väggur 1800-talets slut

Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 2 st, 1800-talets slut, varav ett i polykromt bemålat porslin, höjd 19 resp 30 cm

Diverse skador

201060

2013-09-03