Toilettebord 1800-tal

Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal
Toilettebord 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, empire, stockholmsarbete, fanerat i mahogny, brännförgyllda beslag, höjd 138, 97x48 cm, nycklar finns

Fanérskador, nyckelkläppar saknas, sprickor, slitage

201067

2013-09-03