Britt-Marie Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): (2) "Afton vid havet" och "Min palett," signerade BMJ, olja på duk, 50x50 resp 52x30 cm

201078

2013-09-03