Fritz von Dardell blandteknik
Valmis
2013-09-03
201082
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DARDEL, Fritz von (1817-1901): Sittande sällskap, osignerad, daterad Aix juli 1832, blandteknik, 20,5x20,5 cm
Gulnad