Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 68 "Angående sista balen på Grönlund", signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x42 cm

201097

2013-09-03