Boksnurra
Closed
2013-09-03
201098
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BOKSNURRA, 1900-tal, fanérad i mahogny med intarsia, hjultrissor, höjd 85, 46x46 cm
Bruksslitage