Wilhelm Freddie litografi

Wilhelm Freddie litografi
Wilhelm Freddie litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDDIE, Wilhelm (1909-1995): "Ur Diversions", signerad och daterad Freddie -72, 3/100, litografi, 43x58 cm

201108

2013-09-03