Roj Friberg litografi

Roj Friberg litografi
Roj Friberg litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): "Nattligt sällskap", signerad och daterad Rf-92, 5/150, litografi, 60x80 cm

201128

2013-09-04