Roj Friberg

Roj Friberg
Roj Friberg
Roj Friberg
Roj Friberg

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRIBERG, Roj (född 1934): Nakenstudie, signerad och daterad Rf-04, mixed media, 106x86cm

201130

2013-09-06