Lawson Wood gouche

Lawson Wood gouche
Lawson Wood gouche
Lawson Wood gouche
Lawson Wood gouche

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WOOD, Lawson (1878-1957): Fiskare med nätsignerad och daterad Lawson Wood -10, gouache, 35x23 cm

201149

2013-09-02