Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
NERMAN, Einar (1883-1983): Lisskulla i Trollskogen, signerad Einar Nerman, olja på pannå, 54x45 cm
Obetydliga färgbortfall
201177
2013-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här