Bordspendyl Frankrike
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, urtavla märkt E Marchand Bordeaux, emaljtavla, pendel och nyckel finns, slagfunktion, höjd 51 cm
Emaljtavla med skador, dekorelement saknas
201209
2013-09-04