Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, med faner i rutmönster och dekor med intarsia, märkt Rydén Möbler AB Nybro, höjd 71, 84x36 cm
Nyckel saknas
201224
2013-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här