Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ, med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, med faner i rutmönster och dekor med intarsia, märkt Rydén Möbler AB Nybro, höjd 71, 84x36 cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas

201224

2013-09-04