Klockarmband 18 k guld
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLOCKARMBAND, 18 k guld, x-länk, längd 19 cm, vikt ca 11,5 g, DAMARMBANDSUR, Omega, oädel metall, 1930/40-tal
Ur med repor/bruksslitage, fästen vid vardera sidan på klockarmbandet öppna
201227
2013-09-04