Klockarmband 18 k guld

Klockarmband 18 k guld
Klockarmband 18 k guld

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KLOCKARMBAND, 18 k guld, x-länk, längd 19 cm, vikt ca 11,5 g, DAMARMBANDSUR, Omega, oädel metall, 1930/40-tal

Ur med repor/bruksslitage, fästen vid vardera sidan på klockarmbandet öppna

201227

2013-09-04