Lyrbord 1800-tal

Lyrbord 1800-tal
Lyrbord 1800-tal
Lyrbord 1800-tal
Lyrbord 1800-tal
Lyrbord 1800-tal
Lyrbord 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYRBORD, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, intarsia, sarg med låda, inredning med fack, höjd ca 68 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre fanérbortfall

201274

2013-09-05