Kabinettskåp Kina

Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina
Kabinettskåp Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KABINETTSKÅP, 1900-talets första hälft, Kina, delvis genombruten dekor av figurscener, fåglar samt bambu, inredning med lådor, höjd ca 46 cm

Slitage, dekor vid ben med skador, lösa delar medföljer, dekordelar på ovandel saknas

201276

2013-09-05