Kabinettskåp Kina
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KABINETTSKÅP, 1900-talets första hälft, Kina, delvis genombruten dekor av figurscener, fåglar samt bambu, inredning med lådor, höjd ca 46 cm
Slitage, dekor vid ben med skador, lösa delar medföljer, dekordelar på ovandel saknas
201276
2013-09-05