Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVSCHATULL/MÅLARSCHATULL, 1800-tal, England, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 18, 47x28,5 cm
Skador, slitage, lösa delar
201285
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här