Skrivschatull England 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSCHATULL/MÅLARSCHATULL, 1800-tal, England, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 18, 47x28,5 cm

Skador, slitage, lösa delar

201285

2013-09-05