Satsbord rokokostil
2013-09-05
201286
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, rokokostil, 1900-tal, fanérat i valnöt, konturerad skiva, svängda ben i betsat trä, höjd 57, 66x46 cm
Skivor med ytskador