Satsbord rokokostil

Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil
Satsbord rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, rokokostil, 1900-tal, fanérat i valnöt, konturerad skiva, svängda ben i betsat trä, höjd 57, 66x46 cm

Skivor med ytskador

201286

2013-09-05