Waldemar Sjölander akvarell

Waldemar Sjölander akvarell
Waldemar Sjölander akvarell
Waldemar Sjölander akvarell
Waldemar Sjölander akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖLANDER, Waldemar (1906-1988): "Porträtt av Eva...", signerad, akvarell, 64x49 cm

201299

2013-09-05