Britt-Mari Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Kamratporträtt", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 73x60 cm

201300

2013-09-05