Olle Olsson-Hagalund färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund-specerihandeln, signerad Olle Olsson Hagalund, 21/250, färglitografi, 43x54 cm

201304

2013-09-05