Soffbord Kindt Larsen
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, Tove & Edward Kindt-Larsen, Nordiska Kompaniet 1950-tal, randig skiva i björk och mahogny, ben i björk, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd 40, 147x55 cm
Renoverat, fläckar, slitage
201309
2013-09-05