Soffbord Kindt Larsen

Soffbord Kindt Larsen
Soffbord Kindt Larsen
Soffbord Kindt Larsen
Soffbord Kindt Larsen
Soffbord Kindt Larsen
Soffbord Kindt Larsen
Soffbord Kindt Larsen
Soffbord Kindt Larsen

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

SOFFBORD, Tove & Edward Kindt-Larsen, Nordiska Kompaniet 1950-tal, randig skiva i björk och mahogny, ben i björk, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd 40, 147x55 cm

Renoverat, fläckar, slitage

201309

2013-09-05