Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, betsad furu, konsturerad sockel i svärtat trä, höjd 104, 100x42 cm, nycklar finns

Slitage

201311

2013-09-05