Pigtittare 1900-talets början

Pigtittare 1900-talets början
Pigtittare 1900-talets början
Pigtittare 1900-talets början
Pigtittare 1900-talets början
Pigtittare 1900-talets början
Pigtittare 1900-talets början

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIGTITTARE, 1900-talets början, mahognyfanér samt andra träslag, sköldformad spegeldel, beslag i mässing, sarg med lådor, höjd ca 61 cm, nyckel medföljer

Spegelglas med åldersfläckar, fanérskador, skada, 1 ben medföljer

201314

2013-09-05