Pigtittare 1900-talets början
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIGTITTARE, 1900-talets början, mahognyfanér samt andra träslag, sköldformad spegeldel, beslag i mässing, sarg med lådor, höjd ca 61 cm, nyckel medföljer
Spegelglas med åldersfläckar, fanérskador, skada, 1 ben medföljer
201314
2013-09-05