Figurscen blandteknik

Figurscen blandteknik
Figurscen blandteknik

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Figurscen, signerad, blandteknik, 50x82 cm

Fläckar

201315

2013-09-05