Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med krön, gustaviansk, förgylld, 91x56 cm

Krön med lagningar

201319

2013-09-05