Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VAS, glaserat lergods, Mari Simmulson Upsala Ekeby, signerad Maris numrerad 4170, 32 cm
Zustandsbeschreibung
201320
2013-09-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner