Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Tropiskt landskap, signerad och daterad-24, blandteknik, 49x57 cm
201329
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här