Skåp 1800-tal England

Skåp 1800-tal England
Skåp 1800-tal England
Skåp 1800-tal England
Skåp 1800-tal England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets första kvartal, George III, England 2-delat, mahognyfanér, beslag i mässing, inredning med lådor, höjd ca 180, 122x60 cm, nyckel medföljer

Delvis kompletterad

201331

2013-09-11