Snurrfåtölj

Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, H.W Klein, Tyskland 1950-60-tal, fyrdelad fot i aluminium, svart skinn, höjd 98 cm

Slitage

201335

2013-09-05