Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Damporträtt, signerad Hj Grahn, olja på duk, 70x60 cm
201336
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här