Golvur Irland

Golvur Irland
Golvur Irland
Golvur Irland
Golvur Irland
Golvur Irland
Golvur Irland

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GOLVUR, Irland, 1800-talets första hälft, urtavlan märkt Michael Mc Dermott Cork, fanérat i mahogny, riklig intarsia, höjd 237 cm

Smärre skador

201353

2013-09-05