Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Fjällandskap, signerad Alfred Helberger, olja på duk, 70x87 cm, oramad
Färgbortfall
201356
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här