Alfred Helberger oljemålning

Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning
Alfred Helberger oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELBERGER, Alfred Hermann (1871-1946): Fjällandskap, signerad Alfred Helberger, olja på duk, 70x87 cm, oramad

Färgbortfall

201356

2013-09-05