Egon Lundgren

Egon Lundgren
Egon Lundgren
Egon Lundgren
Egon Lundgren

Klubbat för:

16 500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska, signerad EL, akvarell, 27x23 cm

Zustandsbeschreibung

201382

2013-09-10