Klubbat för:
16 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Spanjorska, signerad EL, akvarell, 27x23 cm
Zustandsbeschreibung
201382
2013-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner