Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPFOT, marmorerad glasmassa i orange och lila, signerad Le Verre Francais, höjd 54 cm utan montering
Skador, lagningar
201407
2013-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här