Skrivskåp 1800-tal Gotland
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1800-talets första hälft, bemålad furu, höjd 206, 122x52 cm, STOL 1800-tal, bemålad, medföljer
Proveniens: Gården Bjärges Eksta socken Gotland
Något maskstunget, senare bemålat, lös list, defekt lås, nycklar medföljer
201431
2013-09-06