James Townsend oljemålning

James Townsend oljemålning
James Townsend oljemålning
James Townsend oljemålning
James Townsend oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOWNSHEND, James (?-1949): Snöbollskrig, olja på duk, signerad James Townsend RBA, ca 51x77 cm

Krackeleringar, duklagningar

201433

2013-09-05