Slagbord omkring 1800
2013-09-05
201442
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, omkring 1800, med två lådor, furu, höjd 77, 117x56, total längd 196 cm
Skador och lagningar